Działka pod cmentarz została częściowo zakupiona od Państwa Janusza i Bożeny Rolów, a częściowo przez nich podarowana parafii jako darowizna. Po załatwieniu wszystkich formalnych spraw, cmentarz został poświęcony 14 stycznia 1990 r.  Poświęcenia terenu cmentarza oraz wzniesionego na nim krzyża dokonał ks. Dziekan Stanisław Lisowski. W uroczystości uczestniczyli również proboszczowie sąsiednich parafii: ks. Kazimierz Starzec z Wielogłów oraz ks. Adam Plichta z Siedlec. Pierwszym parafianinem, który spoczął na cmentarzu był… Z biegiem lat cmentarz został ogrodzony. W 2007 r. przy dużym zaangażowaniu parafian, zostały wybrukowane kostką alejki między grobami. W latach 2013/2014 została wybudowana kaplica cmentarna. Projekt kaplicy wykonał mgr inż. Paweł Dygoń z Nowego Sącza. Budowę kaplicy prowadziła firma Pana Adama Mółki.

Nasz cmentarz