Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie

za zgodą osób zainteresowanych.

Hymn Polski - Librantowianie.

Nabożeństwo majowe przy kapliczce 2018r.

W maju szczególną formą czci wobec Matki Najświętszej są Nabożeństwa Majowe. W naszej parafii kultywowana jest piękna tradycja śpiewania Litanii Loretańskiej przy kapliczkach. Jak co roku przy kapliczce pod Klimkówką w ostatni dzień maja modlimy się z ks. Proboszczem. A Zespół Regionalny LIBRANTOWIANIE prowadzi Majówkę.

Zespół Regionalny LIBRANTOWIANIE Wielkanoc 2018r.

Zespół Regionalny LIBRANTOWIANIE 02.04.2018r.

Droga Krzyżowa 16.03.2018r.

VII Koncert Bożonarodzeniowy 2017r.

VI Koncert Bożonarodzeniowy 2016r.

Św. Mikołaj 2017r.

Jak co roku wspólnotę parafialną odwiedził św. Mikołaj z podarunkami. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przyjęcie Świętego Mikołaja: zespołowi młodzieżowemu, aniołom pomocnikom, dzieciom. Szczególnie dziękujemy oczywiście samemu ŚWIĘTEMU MIKOŁAJOWI.

Zapraszamy za rok!

MALI LIBRANTOWIANIE 17.04.2017r.

Droga Krzyżowa Verbena 2017r.

Droga Krzyżowa Schola 2017r.

Piesza pielgrzymka do Krużlowej 2016r.

Tydzień Misyjny ŚDM w naszej parafii.

Spotkanie z Folklorem Mali Librantowianie 10.07.2016r.

Spotkanie z Folklorem Librantowianie 10.07.2016r.

Spotkanie z Folklorem Schola Parafialna 10.07.2016r.

Majówka przy kapliczce 2016r.

Apel Jasnogórski.

Zespół Regionalny "Librantowianie" Wielkanoc 2016r.

Zespół Muzyczny VERBENA Wielkanoc 2016r.

Pieśni Wielkopostne Schola Librantowa 2016r.

Droga krzyżowa Schola Librantowa 2016r.

Droga krzyżowa zespół muzyczny Verbena 2016r.

Kolędy Zespół Muzyczny VERBENA i Zespół Regionalny LIBRANTOWIANIE

Koncert Bożonarodzeniowy 2015 r.

W pięknie przystrojonym kościele parafialnym, w wigilijną noc przed pasterką Zespół Muzyczny VERBENA i Zespół Regionalny LIBRANTOWIANIE we współpracy z ks. Proboszczem już po raz V zorganizowali Koncert Bożonarodzeniowy. Wszyscy uczestnicy mieli okazję nie tylko wysłuchać wielu tradycyjnych kolęd, ale również przypomnieć sobie lub poznać sądeckie obyczaje, związane z Bożym Narodzeniem. Koncert był dobrym wprowadzeniem w przeżycie tajemnicy Wcielenia Boga, którą uaktualniła Msza Święta "Pasterska".

Opracowanie muzyczne:

Dominika Grońska

Jarosław Słaby

Scenariusz:

Krystyna Mółka - Kazek

Natalia Grońska

Nagłośnienie:

Jarosław Słaby

Organizator:

Natalia Grońska

W dniu 4 X 2015 r. naszą wspólnotę parafialną wizytował Ks. Biskup Stanisław Salaterski.

Występ zespołu regionalnego "Librantowianie" odpust 2015r.

Zespół Regionalny "Librantowianie"

Wielkanoc w naszej parafii