Parafia św. Brata Alberta w Librantowej

 

Porządek Mszy św: Niedziela i Święta 8.30, 10.45, 16.00

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.

TRANSMISJA NA ŻYWO

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Alberta Chmielowskiego

Bank Spółdzielczy 05 8589 0006 0210 0250 4646 0001

                    Ogłoszenia parafialne

26 Niedziela Zwykła - 25.09.2022 r.

 

 1. Przeżywamy 26 Niedzielą Zwykłą. Dzisiaj Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość i Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa.

 2. Jutro wspomnienie św. Kosmy i Damiana, męcz., we wtorek św. Wincentego a Paulo, Kapłana, w środę św. Wacława, męcz., Nowenna do MBNP o godz. 16.40 w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima, kapł. i dok. Kościoła, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziew., dok. Kościoła.

 3. W sobotę początek Nabożeństw Różańcowych, zaprasza się dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w tym nabożeństwie. Na sobotę z rodzicami przychodzą dzieci z III klasy i otrzymają różańce, wraz z innymi dziećmi będą otrzymywać obrazki na każdy dzień października za obecność na różańcu.

 4. Za tydzień na sumie poświęcenie figury św. Michała Archanioła…

 5. Spotkania:

 • Środa - godz. 15.30 - ministranci

 1. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca.

 2. W październiku Msza św. o godz. 17.00, a po niej Nabożeństwo Różańcowe.

 3. Bóg zapłać za ofiarę na cele liturgiczne, kwiaty i sprzątanie R. P. Ireny i Józefa Krzanowskich i Anieli Bieniek, za tydzień prosimy o troskę nad naszą świątynią Parafian z dwóch następnych domów.

 4. Można nabywać Kalendarze Rolnika – ofiara 30 zł. w zakrystii.

 5. Zachęcamy do nabywania, czytania czasopism katolickich.

 6. We wtorek o godz. 14.00 pogrzeb śp. Reginy Synoradzkiej, o godz. 13.30 Różaniec, później Msza św. i odprowadzenie na cmentarz. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie...

 

Ogłoszenia parafialne

25 Niedziela zwykła – 18.09.2022 r.

 

 1. Przeżywamy 25 Niedzielą Zwykłą, dzisiaj też obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

 2. Jutro w liturgii wspomnienie św. Januarego, bpa i męcz., we wtorek św. Andrzeja Kim Tageona, kapnął., Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy, męcz., w środę święto św. Mateusza , Apostoła i Ewangelisty, Nowenna do MBNP o godz. 16.40, w piątek św. Ojca Pio kapłana.

 3. W najbliższa niedzielę na sumie chrzest.

 4. Za tydzień w niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość i Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa. Od nas w pielgrzymce bierze udział młodzież z klasy VIII i chętni… Wyjazd spod kościoła o godz. 8.30.

 5. Jest także za tydzień odpust w Siedlcach ku czci św. Tekli.

 6. Spotkania:

 • Środa - godz. 15.30 - DSM

 • Piątek - godz. 16.00 - Lektorzy

 1.  Bóg zapłać za kwiaty P. Barbarze Mółka, ofiarę cele liturgiczne i sprzątanie R. P. Kulczyk. Za tydzień troskę o świątynię powierza się Parafianom z dwóch następnych domów.

 2. Wybory do rad Parafialnych w naszej diecezji 23 października…

 3. Ciekawe artykuły w „Gościu Niedzielnym” i w „Niedzieli”.