Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Alberta Chmielowskiego

Bank Spółdzielczy 05 8589 0006 0210 0250 4646 0001

II Niedziela Zwykła – 16.01.2022 r.

1. Przeżywamy 2 niedzielę zwykłą. Jutro wspomnienie św. Antoniego, opata, w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa, nowenna do MBNP o godz. 16.30, w czwartek św. Fabiana i Sebastiana, męcz. , w piątek św. Agnieszki, dziew. i męcz. Dzień Babci , w sobotę św. Wincentego, diakona i męcz., Dzień Dziadka.

2. Bóg zapłać za uczestnictwo w Mszach kolędowych i złożone ofiary, P. Tadeuszowi Gągorowi za prace w kościele, za ofiarę na cele liturgiczne i sprzątanie R. P. Agnieszki Bomby, Małgorzaty Bomby i Krok Małgorzaty. Za tydzień troskę o świątynię powierza się Parafianom z numerów 147 i 10.

3. Za tydzień w niedziele początek rekolekcji charyzmatycznych prowadzonych przez P. Witka Wilka, potrwają one do 26 stycznia.

4. Ciekawe artykuły w „ Gościu Niedzielnym” i w „Niedzieli.”

Niedziela Chrztu Pańskiego - 09.01.2022 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego… Dzisiaj można składać ofiarę na ogrzewanie kościoła, ofiara 70 zł. W czwartek wspomnienie św. Hilarego, bpa i dok. Kościoła.

2. We czwartek na godz. 17.00 zapraszam w ramach kolędy Parafian z Malinia, Małej Wsi, a także od P. Smoroń, Drożdż do P. Rosiek nr 10.

3. Spotkania:

Wtorek - godz. 16.30 - LSO - spotkanie opłatkowe

Piątek - godz. 17.00 - klasa VIII z rodzicami przygotowanie do Bierzmowania

1. Bóg zapłać za montaż i demontaż rusztowania w kościele..., za ofiarę na cele liturgiczne i sprzątanie R. P. Marii Bomba i R. Barbary Trzajna. Za tydzień troskę o świątynię powierza się Parafianom spod numerów 31, 223, 89.

2. Czytajmy „Gościa Niedzielnego” i „ Niedzielę”.