"Nawet za chmurne deszczowe dni, za wszystko Panie dziękuję Ci". Słowa tej znanej piosenki religijnej dobrze oddają nastrój pielgrzymów, którzy
 Dna 24 lipca 2023 roku w Parafii pod wezwaniem Świętego Brata Alberta w Librantowej wierni zgromadzili się w ramach sztafety
 Dnia 23 kwietnia 2023 roku w Parafii pod wezwaniem Św. Brata Alberta w Librantowej odbyła się Uroczystość Jubileuszu 25 -

„Światłość nad Betlejem”

Już po raz dziewiąty przed pasterką Zespół „Verbena” i „ Librantowianie” zaprosili na koncert Bożonarodzeniowy pt. „Światłość nad Betlejem”. Wprowadzając wszystkich zebranych w piękny, nastrojowy, a także duchowy klimat. W koncercie brzmiały tradycyjne kolędy przeplatane pastorałkami. Kościelne ławy wypełniły się miłośnikami kolęd. Koncert został nagrodzony gromkimi brawami.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem. To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych.