O nas

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem. To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych.

„Światłość nad Betlejem”

Już po raz dziewiąty przed pasterką Zespół „Verbena” i „ Librantowianie” zaprosili na koncert Bożonarodzeniowy pt. „Światłość nad Betlejem”. Wprowadzając wszystkich zebranych w piękny, nastrojowy, a także duchowy klimat. W koncercie brzmiały tradycyjne kolędy przeplatane pastorałkami. Kościelne ławy wypełniły się miłośnikami kolęd. Koncert został nagrodzony gromkimi brawami.

30 maja 2020
Pragnieniem parafian w Librantowej było, aby na cmentarzu powstała kaplica, jako dopełnienie tego miejsca spoczynku zmarłych. Pragnienie to zostało spełnione. Kaplica została wybudowana i urządzona w taki sposób, by możliwe