O nas

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem. To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych.

 

Parafia św. Brata Alberta w Librantowej

 

Porządek Mszy św: Niedziela i Święta 8.30, 10.45, 16.00

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.

TRANSMISJA NA ŻYWO

„Światłość nad Betlejem”

Już po raz dziewiąty przed pasterką Zespół „Verbena” i „ Librantowianie” zaprosili na koncert Bożonarodzeniowy pt. „Światłość nad Betlejem”. Wprowadzając wszystkich zebranych w piękny, nastrojowy, a także duchowy klimat. W koncercie brzmiały tradycyjne kolędy przeplatane pastorałkami. Kościelne ławy wypełniły się miłośnikami kolęd. Koncert został nagrodzony gromkimi brawami.

30 maja 2020
Pragnieniem parafian w Librantowej było, aby na cmentarzu powstała kaplica, jako dopełnienie tego miejsca spoczynku zmarłych. Pragnienie to zostało spełnione. Kaplica została wybudowana i urządzona w taki sposób, by możliwe