Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Alberta Chmielowskiego

Bank Spółdzielczy 05 8589 0006 0210 0250 4646 0001

26 Niedziela Zwykła - 26.09.2021 r.

1. Przeżywamy 26 niedzielę zwykłą. Dzisiaj Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość i Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa oraz Niedziela Synodalna.

2. Jutro wspomnienie św. Wincentego a Paulo, Kapłana, we wtorek św. Wacława, męcz. Msza św. o godz. 17.00, w środę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w Nowenna do MBNP o godz. 16.40, czwartek św. Hieronima, kapł. i dok. Kościoła, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziew., dok. Kościoła i początek Nabożeństw Różańcowych, zaprasza się dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w tym nabożeństwie.

3. W piątek z rodzicami przychodzą dzieci z III klasy otrzymają różańce, wraz z innymi dziećmi będą otrzymywać obrazki na każdy dzień października za obecność na różańcu, w sobotę wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

4. W piątek różaniec prowadzi DSM. W piątek Adoracja od godz. 16.00 do godz. 17.00. Na adorację przychodzi też Zespół Synodalny.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź we wtorek od godz. 16.00 klasa IV i V, środa od 15.30 klasa VI i VII. W piątek wyjazd do chorych o godz. 9.00.

6. W październiku Msza św. o godz. 17.00, a po niej Nabożeństwo Różańcowe.

7. Dary dla Seminarium...?

8. Na jutro od rana potrzebnych jest na ochotnika trzech mężczyzn do pracy przy nowym parkingu, można się zgłosić dzisiaj w zakrystii…

9. Bóg zapłać za ofiarę na cele liturgiczne i sprzątanie R. P. Wolak, Marszałek i Sowa, za tydzień prosimy o troskę nad naszą świątynią Parafian z dwóch następnych domów.

25 Niedziela zwykła - 19.09.2021 r.

1. Przeżywamy 25 niedzielę zwykłą, światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

2. Dziś odpust w Siedlcach ku czci św. Tekli. Jutro w liturgii wspomnienie św. Andrzeja Kim Tageona, kapnął., Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy , męcz., we wtorek święto św. Mateusza , Apostoła i Ewangelisty, w środę o godz. 16.40 Nowenna do MBNP, w czwartek św. Ojca Pio kapłana, w sobotę bł. Władysława z Gielniowa.

3. W najbliższa niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość i Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa. Od nas w pielgrzymce bierze młodzież z klasy VIII i chętni…. Wyjazd spod kościoła o godz. 8.30.

4. Spotkania:

Wtorek - godz. 16.30 aspiranci klasa III

Środa - godz. 15.30 - DSM

Piątek - godz. 16.00 - Ministranci

1. Bóg zapłać za prace przy parkingu P. Krystianowi i Tomaszowi Bieniek, P. Alicji i Dariuszowi Filip za prace przy plebanii, za kwiaty, ofiarę cele liturgiczne i sprzątanie R. P. Kotas i Basta nr 313.

2. Za tydzień prosi się o troskę nad nasza świątynią rodzinom z dwóch następnych domów.

3. Ciekawe artykuły w „Gościu Niedzielnym” i w „Niedzieli”.

4. W zakrystii Można nabyć „Kalendarz Rolnika” - ofiara 25 zł. i ścienne – po 5 zł.