Parafia św. Brata Alberta w Librantowej

 

Porządek Mszy św: Niedziela i Święta 8.30, 10.45, 16.00

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.

TRANSMISJA NA ŻYWO

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Alberta Chmielowskiego

Bank Spółdzielczy 05 8589 0006 0210 0250 4646 0001

 

        Modlitwa Akcji Katolickiej za Ojczyznę:

 Sztafeta Krucjaty modlitwy za Ojczyznę przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli dotarła do naszej parafii w Librantowej dnia 14 marca 2022 r.

Parafialny oddział Akcji Katolickiej wraz z księdzem proboszczem zaprosił całą parafię do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny. Po Mszy Świętej porannej ks. Proboszcz odmówił modlitwy oraz litanię do św. Andrzeja Boboli. Następnie odbyła się godzinna adoracja przed Najświętszym Sakramentem, przygotowana przez POAK oraz został odmówiony Różaniec w intencji Ojczyzny, o pokój na świecie i ustanie wojny w Ukrainie. O godzi. 17:00 była sprawowana uroczysta Eucharystia w intencji Ojczyzny, w której przewodniczył ks. Proboszcz zgromadziła licznie parafian. Po Mszy Świętej także odbyła się adoracja przed Najświętszym Sakramentem oraz odmówiono wspólnie różaniec (Tajemnice Radosne) z rozważaniami uświadamiającymi nas czym jest dla nas Ojczyzna. Odmówiono także modlitwy do św. Andrzeja Boboli oraz Litanię.

Od 13-14 marca 2022r. towarzyszyły nam Relikwie Świętego Andrzeja Boboli.